Brother LC421M | Ink Cartridges | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Leheküljetootlus | 200 lk |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3032 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC421M |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridges |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |








